szczuply.pl

szczyply.pl – dieta, uroda, zdrowie

co kupić przyjaciółce na urodziny
Zakupy

Co kupić przyjaciółce na urodziny?

Jest zawsze wtedy, kiedy jej potrzebujesz. Wysłucha, wesprze, czy doradzi. Możesz zdradzić jej każdy swój sekret, mając jednocześnie pewność, że nikomu go nie wyjawi. Kiedy zbliża się jej święto, to zaczynasz się, zastanawiać co kupić przyjaciółce na urodziny?

Co kupić przyjaciółce na urodziny?

Elegancki portfel może być przykładowym prezentem. Jest to praktyczny dodatek, który zawsze się przyda. W zależności od tego, jaki styl preferuje przyjaciółka, można podarować jej model w stonowanej kolorystyce bądź z efektownym wzorem. Innym pomysłem może być woda perfumowana. Jest to prezent, który może używać na co dzień. Polecane zapachy: to jaśmin, cytryna, czy kwiatowe nuty. Jeśli zaś urodziny przyjaciółki są w okresie zimowym, to praktycznym prezentem okażą się ciepłe rękawiczki, szalik i czapka. Jeśli natomiast lubi sporty zimowe, to można także wykupić bilety wstępu na stok narciarski, czy łyżwy. W okresie letnim można rozważyć wyjazd nad jezioro połączone z pływaniem kajakami, a wieczorem można zrobić rozgrzewające ognisko. Z praktycznych prezentów także można wybrać modną ostatnio nerkę, która skutecznie zastąpi damską torebkę. Jeśli jednak przyjaciółka woli klasyczne rzeczy, to można kupić jej właśnie torebkę, która przyda się jej do codziennego użytku. Innym pomysłem mogą być także wydrukowane wasze wspólne zdjęcia, które zostaną na pamiątkę i może zawiesić sobie w pokoju.

Inne propozycje

Do pokoju przyjaciółki idealnie będą pasować także zapachowe świeczki albo żywe kwiatki. Jeśli zdecydujemy się na opcję pierwszą i wybierzemy świeczki, to dobrze jest dobrać takie zapachy, które przyjaciółka lubi. W okresie zimowym może to być jabłko z cynamonem, czy piernik, a w okresie letnim, czy wiosennym mogą to być zapachy cytryny bądź kwiatów. Także w zimę można kupić termofor, dzięki temu przyjaciółka będzie mogła w każdej chwili zagrzać się podczas chłodnych wieczorów. Jeśli zaś lubi maseczki, to można kupić kilkanaście maseczek na twarz, które pomogą jej w pielęgnacji. Fajnym pomysłem jest także personalizowana koszulka. Wydrukujesz na niej wasze zdjęcia albo dowolny napis, który będzie kojarzył się z waszą przyjaźnią. Można tak samo wydrukować zdjęcia bądź napis na poduszce lub kubku. Warto też pamiętać, że nie każdy prezent trzeba kupować. Można zrobić taki własnoręczny upominek, który przyjaciółka doceni jeszcze bardziej. Może to być bransoletka albo na przykład kubek z karteczkami, które przyjaciółka będzie codziennie czytała. Jeśli potrafisz, to możesz także specjalnie dla niej upiec tort bądź placek urodzinowy.