szczuply.pl

szczyply.pl – dieta, uroda, zdrowie

gdzie na narty
Lifestyle

Gdzie warto odwiedzić polskie góry?

Rosnąca popularność sportów zimowych sprawia, że coraz więcej Polaków pragnie odwiedzić góry w czasie zimowego urlopu. Aby jednak czas ten był wyjątkowo udany, warto odpowiedzieć sobie na pytanie – gdzie na narty.
Dla osób, które uwielbiają narciarstwo oraz preferują duże kurorty, warto rozważyć wyjazd do Białki Tatrzańskiej. Miejscowość ta oferuje aż 23 trasy oraz profesjonalne wyciągi i kolejki krzesełkowe. Dzięki systemowi naśnieżania stoków, odwiedzający mają gwarancję dobrej zabawy przez cały sezon zimowy. Osoby, które uwielbiają podziwiać piękne widoki w czasie zjazdów na nartach, powinny odwiedzić Jurgów. Infrastruktura narciarska w tym miejscu nie jest szczególnie rozbudowana, ale panorama Tatr kreuje wspomnienia na długi czas. Dla rodzin z dziećmi najlepiej sprawi się mały ośrodek narciarski, np. w Kasinie Wielkiej.
Wiedząc gdzie na narty, łatwo wybrać miejsce, które w stu procentach spełni nasze potrzeby i oczekiwania. Dzięki temu, zimowy odpoczynek będzie dla nas wyjątkowym wspomnieniem.

Przeczytaj więcej na NARTYWALPACH